Snižte provozní náklady vozového parku! Zvyšte zisk, kvalifikaci a spokojenost vašich řidičů!

Přínos tréninků ECODrive


Říkáte si, to je všechno pěkné co tu píšou, ale co vlastně získám pokud se nabízených tréninků zúčastním? Odpovědí na tuto otázku je spousta, ale několik nejdůležitějších přínosů je zde:

 

1. Nižší spotřeba paliva vašich vozidel

Spotřeba paliva motorového vozidla nesouvisí jen s tím, jak moc šlape řidič na plyn, ale i s mnoha dalšími faktory, kterými se v našich kurzech společně s účastníky zabýváme. Pochopením základních principů a důkladným nácvikem chování řidiče v jednotlivých situacích Vám můžeme zaručit snížení spotřeby minimálně o 5 %. Vynikající absolventi našich kurzů ovšem dosahují průměrné spotřeby paliva o více než 30 % nižší.

 

2. Nižší servisní náklady běžné údržby

Uplatňováním zásad hospodárné a bezpečné jízdy v každodenním provozu dochází ke snížení četnosti brzdění provozní brzdou o více než 80 %. To má za následek snížení opotřebení brzdového obložení i brzdových kotoučů a prodloužení jejich životnosti až na dvojnásobek. Méně jsou zatěžovány i další prvky hnacího řetězce. Často dochází i k prodloužení výměn motorového oleje.

 

3. Stejná nebo vyšší průměrná rychlost dopravy

Zažitým mýtem hosporárné jízdy je nízká rychlost. Ve skutečnosti lze správným využíváním motorového vozidla dosáhnout jak vysoké průměrné rychlosti jízdy tak i nízké spotřeby paliva. V mnoha případech, zejména u nákladních vozidel a autobusů, lze dosáhnout uplatňováním zásad hospodárné a bezpečné jízdy naopak průměrnou rychlost vyšší než při nehospodárném provozu. A my Vás naučíme jak na to.

 

4. Minimální prostoje a náklady vlivem účasti na dopravních nehodách

Pokud začnete jezdit bezpečně a hospodárně výraznou měrou snížíte riziko vzniku zaviněné dopravní nehody a nezaviněným dopravním nehodám se dokážete včas vyhnout. Vaše vozidla Vám tak budou přinášet požadovaný užitek a nebudou zbytečně stát na servisu, kde většina jen čeká až na ně přijde řada.

 

5. Motivovaní a méně stresovaní řidiči

Nejlepší investicí je investice do vzdělání. U kurzů ECODrive máte navíc zaručenou návratnost této investice. Rychlost s jakou se Vám peníze vrátí v nižších provozních nákladech závisí jen na počtu ujetých kilometrů a na zdokonolavání umění ekonomické jízdy Vašich řidičů. Uplatňováním principů bezpečné jízdy budete za volantem odpočatí a Vaše cesty si budete užívat i ve stále sílící dopravě.

 

6. Jistotu za volantem, přispějete ekologii a ještě ušetříte

Využíváním pravidel bezpečné a hospodárné jízdy se již nemusíte bát ztráty cenných bodů ani toho, že kvůli rychlosti jízdy přijdete o řidičské oprávnění. S Vaším vozidlem se budete pohybovat jistě, bezpečně, ekologicky i ekonomicky.

 

Webpage design by J-Cum 2008, CE Solutions s.r.o.